Burun Estetiği Sonrası Halsizlik

En son güncellendiği tarih: 9 Kas 2019


Burun estetiği sonrası kanama, ağız kuruluğu, burun estetiği sonrası spor, burun estetiği sonrası iyileşme, burun estetiği sonrası ödem , burun estetiği sonrası iyileşirken nelere dikkat edilmeli.

Burun estetiği sonrası dönem günümüzde gelişen minimal travmatik tekniklerle daha konforlu geçmektedir. Ameliyattan sonra verilen önerilere uymanız, kontrollerinize düzenli gelmeniz daha sağlıklı bir iyileşme dönemi geçirmeniz açısından önemlidir.


Halsizlik ; Burun estetiği sonrası genel anestezi etkisi , vücudun travmaya cevabı nedeniyle halsizlik duymanız doğal. Bol sıvı almanız, taze sebze meyve tüketmeniz , proteinden zengin beslenmeniz,bol bol dinlenmeniz bu bakımdan önemli.

Halsizlik birkaç gün içinde yavaş yavaş düzelecektir. Bazen hastalar ameliyatta kan kaybedip halsiz düştüklerine dair yanlış algılar geliştirebilir.

Burun ameliyatlarında önemli bir komplikasyon oluşmadıkça kişinin genel vücut fonksiyonlarını bozacak kadar bir kanama oluşmaz. Kansızlık yaratıp halsizlik yaratacak kadar bir kan kaybı söz konusu değildir. Ameliyat sonrası hafif sızıntılar görülebilir.

Burundan sızıntı şeklinde kanama olması doğaldır.Genelde pembe açık renkli, burun salgıları ile karışık bir kanama olur, eğer çok miktarda bir taze kan gelmesi şeklinde bir kanama söz konusu ise mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bazen sürekli yatmak da hastayı kötü hissettirebilir evde dinlenirken günlük vaktinizi hafif aktiviteler yaparak geçirmeniz sosyal hayatınıza daha çabuk adapte olmanız , halsizliği çabuk atlatmanız açıcından önemlidir.


BURUN ESTETİĞİ SONRASI MERAK EDİLENLER


Burun Estetiği sonrası hangi ilaçlar kullanılır?


Burun Estetiği sonrası duş ne zaman alınır?


Burun Estetiği sonrası spora ne zaman başlanır?


Burun Estetiği sonrasında burun temizliği nasıl yapılır?

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

Kocaeli Estetik Cerrah

#burunestetiğihalsizlik #burunestetiğisonrası #burunestetiğikanama #kocaeliestetikcerrah #drnurgulaltuntas

34 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.