top of page

Burun Estetiği - Ameliyat Sonrası

Güncelleme tarihi: 10 Eki 2019Burun Estetiği sonraında silikon tampon ve termoplastik atel kullanılmaktadır. Silikon tamponların yerleştirilmesi ve çıkartılması oldukça basittir. Tamponlar ameliyat sonrası 3.günde, atel 7.günde çıkartılmaktadır. Silikon tamponlar ile içindeki boşluk sayesinde nefes almaya devam edebilirsiniz.

Burun Estetiği sonrasında günümüzde kullanılan teknikler ile çok az şişlik ve morluk olmaktadır. Kişiye göre değişmekle birlikte genel olarak 3.gün geçen sadece göz altlarını kapsayan hafif bir morluk ortaya çıkabilir. Burun çevresindekişişlik 1.ayın sonunda büyük oranda geçer ancak tam iyileşme 1.yılın sonunda gerçekleşir.

Burun estetiği sonrasında beslenme, ağrı, şişlik morluk, soğuk uygulama,kontroller,acil durumlar konusunda bilgilendirmek amacıyla ameliyat öncesi bakım ve öneriler formu verilmektedir. Formda bulunmayan veya yeterince açıklanmayan konular olabilir bununla ilgili tüm sorularınızda ve acil durumlarda telefon, whatsapp veya sosyal medya aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İyileşme peryodunun 6 ay - 1 yıl süreceğini unutmayınız, ilk aylarda sabırlı olmanız gerekmektedir.

19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page