Burun Estetiği - Ameliyat Sonrası

En son güncellendiği tarih: 9 Eki 2019Burun Estetiği sonraında silikon tampon ve termoplastik atel kullanılmaktadır. Silikon tamponların yerleştirilmesi ve çıkartılması oldukça basittir. Tamponlar ameliyat sonrası 3.günde, atel 7.günde çıkartılmaktadır. Silikon tamponlar ile içindeki boşluk sayesinde nefes almaya devam edebilirsiniz.

Burun Estetiği sonrasında günümüzde kullanılan teknikler ile çok az şişlik ve morluk olmaktadır. Kişiye göre değişmekle birlikte genel olarak 3.gün geçen sadece göz altlarını kapsayan hafif bir morluk ortaya çıkabilir. Burun çevresindekişişlik 1.ayın sonunda büyük oranda geçer ancak tam iyileşme 1.yılın sonunda gerçekleşir.

Burun estetiği sonrasında beslenme, ağrı, şişlik morluk, soğuk uygulama,kontroller,acil durumlar konusunda bilgilendirmek amacıyla ameliyat öncesi bakım ve öneriler formu verilmektedir. Formda bulunmayan veya yeterince açıklanmayan konular olabilir bununla ilgili tüm sorularınızda ve acil durumlarda telefon, whatsapp veya sosyal medya aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İyileşme peryodunun 6 ay - 1 yıl süreceğini unutmayınız, ilk aylarda sabırlı olmanız gerekmektedir.

#BURUNESTETİĞİ

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.