top of page

Meme Küçültme Fiyatları?

Güncelleme tarihi: 15 Eki 2019


Meme küçültme ameliyatı nasıl uygulanır? Meme küçültme ameliyatı sonrası iyileşme nasıl olur? Meme küçültme ameliyatı fiyatları nasıldır? Meme küçültme riskleri nelerdir?Meme küçültme SGK tarafından karşılanır mı? Meme küçültme pahalı bir ameliyat mıdır?

Meme küçültme pahalı bir ameliyat mıdır?


 

Meme küçültme fiyat bilgisi için öncelikle muayene olmanız gereklidir. Hangi ameliyat olursa olsun ücretine göre karar vermek yanıltıcı olabilir. Öncelikle estetik cerrahi hekiminizle ameliyata uygun olup olmadığınızı, ameliyat detaylarını, iyileşme dönemini, sonuçları, beklentilerinizi konuşmalısınız ve ona göre kararınızı vermelisiniz.

Meme küçültme ameliyat ücretleri devlet hastanelerinde , özel hastanelerde, özel muayenehanede çalışan hekimler arasında değişkenlik gösterebilir. Çalışılan hastanenin şartları, hekimin kullandığı teknik gibi bazı tıbbi detaylar da ücreti etkileyebilir.

Sosyal medya üzerinden son zamanlarda en çok karşılaşılan sorular ameliyat ücretleri hakkında olmaktadır. Öncelikle doktorunuzla yüzyüze görüşmenizi ve mutlaka muayene olmanızı tavsiye ediyoruz. Sonrasında zaten ücret konusunda bilgilendirileceksiniz.

Meme küçültme SGK tarafından karşılanır mı?

Meme küçültme ameliyatları belli kriterlere sahip hastalarda, A grubu hastanelerde tıbbi gereklilik raporu ile karşılanabilir. Ancak hastaların çoğu orta dereceli büyük memesi olan olgular olduğu için bu tıbbi rapor her zaman onaylanmayabilir.

https://www.nurgulaltuntas.com/single-post/2019/01/17/Meme-Kucultme-Ameliyati

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

Kocaeli Estetik Cerrah

335 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page