Kocaeli Estetik Cerrahi

En son güncellendiği tarih: 9 Eki 2019


Op.Dr.Nurgül Altuntaş Estetik Cerrahi kliniği kolay ulaşımı, deneyimli kadrosu , her anlamda hastaların konforuna yönelik modern tasarımı ile Kocaeli de estetik cerrahi alanında marka olmayı hedefliyor...

Doğu Marmara bölgesinin merkezi konumundaki Kocaeli aynı zamanda Türk sanayisinin en yoğun yerleştiği ildir. Marmara bölgesinin birbirine bağlayan geçiş yolları üzerinde olması Kocaeli’nin bir diğer avantajı. İstanbul’un kalabalığından uzakta ama İstanbul’a hemen ulaşacak kadar yakın. Bu yüzden Kocaeli halkı boş vakitlerinde İstanbul’da geçirmeye alışkın. Özellikle alışveriş, sağlık gibi ihtiyaçlarını İstanbul’dan karşılamakta. Yıllar geçtikçe İstanbul trafiğinin yoğunluğu, maliyetlerin daha yüksek olması her sektörde yerel gelişimi olumlu etkilemiştir. Artık İstanbul’a gitmek hem maliyetli hem zaman israfı olarak görülüyor. Sağlık alanında da aynı durum geçerli.


Kocaeli’de kolaylıkla ulaşabileceği sağlık merkezlerini tercih etme eğilimi mevcut. Yerel sağlık merkezlerinin hızlı gelişimi, deneyimli ve alanında başarılı doktorlara sahip olmaları giderek daha fazla kişiye hizmet verilmesini sağlıyor.

Estetik Cerrahi alanında da Kocaeli bölgedeki en güçlü illerden biri. Çevre illerde deneyimli estetik cerrah sayısının az olması Kocaelini bu konuda daha cazip hale getiriyor. Bolu,Yalova, Adapazarı, Düzce gibi illerden Kocaeli’ye yoğun hasta akışı olmaktadır. Kocaeli’de gerek devlet hastanesinde, gerekse özel hastanelerde deneyimli cerrahlar mevcut. Özel klinikler ise yavaş yavaş yaygınlaşmakta. Estetik cerrahi müdahalesine ihtiyaç duyanların İstanbul’a gitmeden, butik bir ortamda tedavilerini yaptıracağı güvenilir merkezlerin Kocaeli’de olması, çevre illerdeki talepler de göz önüne alındığında, ilimiz için çok önemli. Bu fikirden yola çıkarak geniş ekibimizle kliniğimizi kurduk.

Estetik cerrahi tıbbın bir dalı ancak doktor olmayan girişimciler tarafından geniş bir pazar ve tüketim metası olarak görülüyor. Bu nedenle sektörde yetkisi olmayan doktor, ya da doktor olmayan pazarlamacılar mevcut. Bu durum kişilerin güvenini olumsuz zedelemektedir. Özellikle İstanbul gibi bir metropolde denetimlerin yeterince yapılmaması ruhsatsız pekçok merkezin çalışmaya devam etmesine neden olmaktadır. Yetkisi olmadan estetik işlem gerçekleştiren kişilerin oluşturduğu kötü sonuçlar işini ciddiye alarak yapan estetik cerrahlara olan güveni de olumsuz etkilemektedir. Neyse ki özellikle estetik cerrahi alanında ilimiz oldukça iyi cerrahlara sahip ve İstanbul’un yarattığı bu kafa karışıklığını yaşamak zorunda değilsiniz.

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

#memebuyutme #memekucultme #kocaelimemeestetiği

31 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.