Estetik Cerrahide Doktor Seçimi

En son güncellendiği tarih: 14 Eki 2019


Estetik Cerrahi ameliyatları giderek daha fazla uygulanıyor. Eskiden tabu gibi görülen pekçok ameliyat ya da ameliyatsız müdahale şimdilerde normalleşti ve daha fazla toplum katmanı tarafından talep edilir oldu. Ancak estetik cerrahide en önemli noktalardan biri doktor seçimidir.


Doktor seçiminde başka hastaların referansları önemlidir, çevrenizdeki insanların memnun kaldığı bir doktoru tercih edebilirsiniz.

Sosyal medya hesapları veya internet sitelerinden doktorların yaptığı işlemler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Doktorlarla görüşüp ameliyat teknikleri, ameliyat süreci ve sonuçlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sağlık forumları üzerinden de seçeceğiniz doktorun uyguladığı işlemler hasta memnuniyeti hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Doktor seçiminde uygun fiyatlı olana öncelik verilmemelidir. Doktorunuzun yaptığı ameliyatlar bu ameliyatları ne sıklıkta gerçekleştirdiği, çalıştığı kurumlar, ameliyat öncesi ve sonrası takipleri, muayene görüşmelerde duyacağınız güven önemlidir.

Ücrete göre doktor seçimi hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir ve bu tür operasyonların düzeltilmesi hem maddi olarak kişiyi yorar hem sağlık açısından riskli olabilir.

Burun yüzün ortasında estetik açıdan en çok göze batan organdır bunla ilgili müdahalelerde bu konuda özellikle çalışan Estetik Cerrahi uzmanını tercih etmeniz önemlidir.

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

Estetik ve Plastik Cerrah

Kocaeli


WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.