top of page

Dudak dolgusu sonrası

Dudak dolgusu sonrasında nelere dikkat edilmelidir? Dudak dolgusu sonrası iyileşme nasıl olur? Dudak dolgusu etkisi ne zaman görülür? Dudak dolgusu ücretleri nasıldır?dr nurgül altuntaş dudak dolgusu
kocaeli dudak dolgusu

 

Dudak Dolgusu sonrasında nelere dikkat edilmelidir?


Dudak dolgusu sonrasında 2-3 saat birşey yenilip içilmemesi önerilir. İlk 2 gün boyunca çok sıcak veba çok soğuk yiyeceklerden uzak durulmalıdır. Dolgu uygulandığı gün dudaklara ruj veya parlatıcı ile makyaj yapılmamalıdır.


Dudak Dolgusu sonrasında iyileşme nasıl olmalıdır?


Dudak dolgusu uygulandıktan sonra hemen etkisini gösterir. İşlemden hemen sonra dudağınızdaki farklılığı hissedersiniz. Ancak ilk 1-2 gün işleme bağlı olarak şişlik oluşabilir. Soğuk uygulama yapılabilir. İşlemden 7-10 gün sonra dolgu tam olarak kendini gösterir. Eğer gerekirse bu ilk haftadan sonra touch-up yapılabilir.


Dudak Dolgusu kimler tarafından uygulanır?


Dudak dolgusu Estetik Cerrahi uzmanları ve dermatolog hekimler tarafından uygulanan bir işlemdir. Maalesef günümüzde bu konuda deneyimli olmayan hekim ve hatta hekim olmayan kişiler tarafından dudak dolgusu uygulamaları yapılabilmektedir. Olası komplikasyonlardan korunmak için kullanılan malzemeye doktorunuzun uzmanlık alanına dikkat etmeniz önerilir.


Dudak Dolgusu ücretleri nasıldır?


Dudak dolgusu ücretleri hakkında bilgi almak için doktorunuza başvurunuz.
70 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page