Dudak dolgusu sonrası

Dudak dolgusu sonrasında nelere dikkat edilmelidir? Dudak dolgusu sonrası iyileşme nasıl olur? Dudak dolgusu etkisi ne zaman görülür? Dudak dolgusu ücretleri nasıldır?kocaeli dudak dolgusu

Dudak Dolgusu sonrasında nelere dikkat edilmelidir?


Dudak dolgusu sonrasında 2-3 saat birşey yenilip içilmemesi önerilir. İlk 2 gün boyunca çok sıcak veba çok soğuk yiyeceklerden uzak durulmalıdır. Dolgu uygulandığı gün dudaklara ruj veya parlatıcı ile makyaj yapılmamalıdır.


Dudak Dolgusu sonrasında iyileşme nasıl olmalıdır?


Dudak dolgusu uygulandıktan sonra hemen etkisini gösterir. İşlemden hemen sonra dudağınızdaki farklılığı hissedersiniz. Ancak ilk 1-2 gün işleme bağlı olarak şişlik oluşabilir. Soğuk uygulama yapılabilir. İşlemden 7-10 gün sonra dolgu tam olarak kendini gösterir. Eğer gerekirse bu ilk haftadan sonra touch-up yapılabilir.


Dudak Dolgusu kimler tarafından uygulanır?


Dudak dolgusu Estetik Cerrahi uzmanları ve dermatolog hekimler tarafından uygulanan bir işlemdir. Maalesef günümüzde bu konuda deneyimli olmayan hekim ve hatta hekim olmayan kişiler tarafından dudak dolgusu uygulamaları yapılabilmektedir. Olası komplikasyonlardan korunmak için kullanılan malzemeye doktorunuzun uzmanlık alanına dikkat etmeniz önerilir.


Dudak Dolgusu ücretleri nasıldır?


Dudak dolgusu ücretleri hakkında bilgi almak için doktorunuza başvurunuz.
#kocaeliestetikcerrah #kocaelidudakdolgusu #izmitdudakdolgusu #izmitestetik #drnurgulaltuntas #ameliyatsızestetik #dolguücretleri #dudakdolgusu

46 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.