Burun Estetiğine Karar Vermeden Önce

En son güncellendiği tarih: 13 Eki 2019


Burun Estetiğinde en önemli aşama karar verme aşamasıdır. Kişi nefes alma ve görünümle ilgili rahatsızlık yaşıyor olabilir. Bunların giderilmesini talep eden kişiler bu konu ile ilgili doktor araştırmasına başlarlar. Kararı kesin ve motivasyonu yüksek olan kişiler bu konuda deneyimli ve yetkili bir hekimle güven temeline dayanan sağlıklı bir hasta doktor ilişkisi kurduktan sonra ameliyatlarını olurlar.


Burun estetiğine karar vermeden önce bilinmesi gereken en önemli konu bu ameliyatın her ameliyatta olduğu gibi riskler içerdiğidir. Burun estetiği sonrası görülebilen en önemli sorun %5-10 oranındaki memnuniyetsizliktir. Ameliyat sonrası sorunlarda yeterince düzelme sağlanamayabilir veya iyileşme döneminde vücudun tepkisi farklı olabilir. Bu durumda bu kişilerde ikinci ameliyatlara ihtiyaç duyulabilir. ,

Burun estetiği pek çok dokuya aynı anda müdahale edip hepsinin uyumu bir şekilde yerleşimini sağlamayı gerektiren karmaşık bir ameliyattır öncesinde titizlikle planlama gerektirir. Bu konuda deneyimli ve yetkili bir hekimle karşılıklı sağlıklı iletişim kurduğunuzdan eminseniz bu yola çıkmalısınız. Çünkü burun ameliyatı sonrasında iyileşme en az bir yıl devam eder bu süre içinde hekiminizle iletişiminizin devam etmesi önemlidir.


https://www.nurgulaltuntas.com/burun-estetigi#gebzeestetikizmitestetik #izmitestetikcerrah #burunestetiği #burunameliyatı

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.