Burun Ameliyatı Kararı

En son güncellendiği tarih: 13 Eki 2019


Burun Ameliyatlarında karar verme süreci en önemli aşamayı oluşturur. Yüz bölgesinin en önde en çok göze batan aynı zamanda pek çok fonksiyonu olan organında değişiklik olması zaten kolay alınan bir karar olmamalıdır. Kişi gerçekten rahatsızlık duyuyorsa , görsel açıdan duyduğu rahatsızlık sosyal hayatını etkiliyorsa, nefes alma sıkıntısı yaşıyorsa burun ameliyatını düşünebilir.


Burun ameliyatları hayat kalitesini artırıcı ameliyatlar olduğu için mutlaka gerekli müdahaleler değildir. Kişinin yaşamında olumlu yönde pek çok değişim sağlayan burun ameliyatları mutlaka riskler de içerir bu nedenle ameliyat öncesi doktorunuzla bütün ayrıntıları konuşmanız önerilir.

Burun ameliyatına karar verirken sağlıklı oluşmuş doktor hasta ilişkisi çok önemlidir. Acele karar vermeden kafanızdaki soru şaretlerinizi tam olarak giderip rahat bir şekilde ameliyata girmeniz ameliyat sürecinde ve sonrasında pozitif hissetmenizi sağlayacak ve iyileşmenize de katkıda bulunacaktır.

Burun ameliyatı genel anestezi altında uygulanan ortalama 2-3 saat süren, gerekirse hastanede bir gün yatış önerilen bir ameliyattır. Kişinin kendini iyi hissetmesi 3-4 gün alır, 15,gün pansumansız bir şekilde sosyal hayata dönüş sağlanır tam olarak iyileşme ise ortalama 1 yıl içinde tamamlanır.

https://www.nurgulaltuntas.com/burun-estetigi

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

#burunestetiğidoktoru #rinoplasti #burunestetiğikararı #brunameliyatı #kocaeliestetik #koceliplastikcerraj

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.