Burun Estetiği Fiyatları

En son güncellendiği tarih: 13 Eki 2019


Burun Estetiği Fiyatları burun ameliyatları öncesinde en çok merak edilen konulardan biri. Hatta burunda şekil bozukluğu veya nefes problemi nedeniyle başvuran hastalar ameliyatın detaylarından çok öncelikle burun estetiği fiyatlarını merak ettiklerini söylüyorlar.


Burun Estetiği Fiyatları yapılacak işlemlere, ameliyatın yapılacağı hastaneye, ameliyatı yapacak hekime göre değişkenlik gösterebilir. Devlet hastanesi, özel hastane, özel muayenehane koşulları farklı olabilir.

Burun Estetiği düşünenlere tavsiyemiz ameliyata karar verirken burun estetiği fiyatlarından önce doktorunuzun bu konu ile ilgili anlattıklarına odaklanmalarıdır. Burun estetiği gibi komplike ameliyatlarda; hekimin bu ameliyatı yapmaya yetkili olması, hekimin tecrübesi, revizyon oranının düşük olması,güven temelinde sağlıklı bir hasta hekim ilişkisinin kurulması önemlidir. Ameliyatlara karar vermeden önce bu kriterleri değerlendirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Burun Estetiği fiyatları hekiminizi seçtikten sonra hekimin çalıştığı şartlara ve yapılacak işleme bağlı olarak değişecektir. Bu konuda her hekim muayene sonrasında gerekli bilgilendirmelerin tarafınıza yapılamasını sağlayacaktır. Bilgilendirmeden sonra şartlar uygunsa ameliyata karar verirsiniz. Burun Estetiğinde hekiminizle olan iletişiminizin çok önemli olduğunu unutmayınız.

Burun Estetiği Fiyatları hakkında daha detaylı bilgilenmek için randevu almanız ve muayene olmanız gereklidir.


https://www.nurgulaltuntas.com/burun-estetigi


Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

#burunestetiğifiyatalrı #burunestetiği #buruntamponu #burunestetiğikocaeli

135 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.