Gençlik aşısı nedir?

En son güncellendiği tarih: 13 Eki 2019


Yaşla birlikte deri hücrelerine destek olan kollajen ve hyaluronik asidin azalması ile cilt nemini ve esnekliğini kaybeder. Ciltte yorgun görünüme yol açan matlaşma , kırışıklıklar, sarkmalar ortaya çıkar. Son yıllarda geliştirilen hyaluronik asit ve aminoasit içerikli vitaminle zenginleştirilen serumlar ciltteki nem dengesinin sağlanmasına ve canlı görünümün geri kazanılmasına yardımcı olur.


Cildin nem dengesini düzenleyen, kollajen üretimini tetikleyen serumlar ince iğneler ile cilt içine uygulanır. İşlem 10-15 dk sürer, ayaktan uygulanabilen bu işlemlerden sonra kişi normal hayatına devam edebilir.

Gençlik aşısı yüz, boyun, dekolte, el bölgesine veya akne starları olan bölgelere uygulanabilir. Uygulama 2 hafta arayla 3-4 seans olarak planlanabilir. Etkisi 1 yıl kadar devam eder. Kolay uygulanması, kısa sürede etki görülmesi nedeniyle son yıllarda yüz gençleştirmede tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir.

#KOCAELİESTETİK #gebzeestetikcerrah #mezoterapi #gençlikaşısı

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

WHATSAPP

+90 505 799 29 98

TELEFON

+90 262 331 61 61

  • Instagram - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember

ADRES

İzmit Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:125

(Akbank E 5 şubesi üstü)

HASTANELER

Özel Kocaeli Acıbadem 

Gebze John Hopkins ASM

Özel Cihan Hastanesi

Bu site  Op.Dr.Nurgül Altuntaş tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada verilen bilgiler doktor muayenesi yerini tutmaz, reçete veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Tedavi önerileri kişiye göre değişeceği için size uygun tedaviyi öğrenmek için doktorunuza başvurmanız önerilir.

Tasarım by @opdrnurgulaltuntas  Her hakkı saklıdır.